Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Shqipëri

Shto një përmbledhje
Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në ShqipëriCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në ShqipëriCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Shqipëri
 • Numri i artikullit: h49
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i gështenjës;
 • Ekstrakt i lajthisë së shtrigës;
 • Ekstrakti i xhinko biloba;
 • Ekstrakt goji berry.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni 10 pika locion në një skalp të pastër;
 2. Fërkojeni me lëvizje masazhuese;
 3. Përdoreni 3-4 herë në javë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga rënia e flokëve;
 • Formulari i lëshimit: Vaj;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Shishe.

Dëshironi të blini Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?

Dëshironi të blini Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?Blej produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve - Cristyler me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Cristyler në Shqipëri per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme