Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Shkoder
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Novaskin - krem kundër plakjes në Shkodër

Shto një përmbledhje
Novaskin - krem kundër plakjes në Shkodër
 • Numri i artikullit: odg
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-5 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kolagjenit;
 • Vitaminë C;
 • Magnez;
 • Ekstrakt limoni;
 • Acid hialuronik.

Mënyra e aplikimit

 1. Pastroni fytyrën dhe dekoltenë tuaj;
 2. Vendosni kremin lehtë;
 3. Fërkojeni butësisht mbi linjat e masazhit;
 4. Përdorni kremin 2 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: SH.PK Fitokosmetik;
 • Indikacionet për përdorim: Për përtëritje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Paketimi: Tub.

Dëshironi të blini Novaskin - krem kundër plakjes me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shkodër?

Dëshironi të blini Novaskin - krem kundër plakjes me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shkodër?Blej krem kundër plakjes - Novaskin me një çmim të volitshëm: 4750 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Novaskin në Shkodër per: 4750 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme