Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Elbasan
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Hypertea - çaj për hipertension në Elbasan

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/2008_0.jpg
Hypertea - çaj për hipertension në Elbasan
 • Numri i artikullit: e64
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-5 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Rizomet Valerian me rrënjë;
 • Murriz;
 • Kafe jeshile;
 • Hop;
 • Bisht kali.

Mënyra e aplikimit

 1. Derdhni 1 lugë çaji me 200 ml ujë dhe lërini të ziejnë;
 2. Kullojeni pijen që rezulton;
 3. Pini 3 herë në ditë pas ngrënies pa sheqer të shtuar.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: çaj;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë që nuk kalon 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Paketimi: Kavanoz.

Dëshironi të blini Hypertea - çaj për hipertension me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Elbasan?

Dëshironi të blini Hypertea - çaj për hipertension me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Elbasan?Blej çaj për hipertension - Hypertea me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Hypertea në Elbasan per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme