Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diatea - çaj për sheqer të lartë në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/1873_0.jpg
Diatea - çaj për sheqer të lartë në Shqipëri
 • Numri i artikullit: wbh
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt thupër (fletë);
 • Ekstrakt dëllinje;
 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrënjë majdanozi;
 • Ekstrakt kanelle.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë çaj në një gotë me ujë të nxehtë;
 2. Merrni 1 filxhan 2 herë në ditë: 30 minuta para mëngjesit dhe darkës.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: çaj;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve.

Dëshironi të blini Diatea - çaj për sheqer të lartë me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?

Dëshironi të blini Diatea - çaj për sheqer të lartë me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?Blej çaj për sheqer të lartë - Diatea me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Diatea në Shqipëri per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme