Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Tirane
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Mikoherb - xhel kërpudhash në Tiranë

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/1875_0.jpg
Mikoherb - xhel kërpudhash në Tiranë
 • Numri i artikullit: pzm
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Tiranë: 1-2 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj kopër;
 • Vaj rigoni;
 • Vaj livando;
 • Vaj mente;
 • Ekstrakt lule lule kamomili.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni xhel në zonat e prekura dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë;
 2. Përdorni 2-3 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Një lloj: Nga kërpudhat;
 • Paketimi: Tub.

Dëshironi të blini Mikoherb - xhel kërpudhash me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Tiranë?

Dëshironi të blini Mikoherb - xhel kërpudhash me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Tiranë?Blej xhel kërpudhash - Mikoherb me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Mikoherb në Tiranë per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme