Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Shkoder
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Shkodër

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Shkodër
 • Numri i artikullit: hca
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-5 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakti Symphytum officinale;
 • Vaj Pelargonium graveolens;
 • Vaj trëndafili Pelargoinia;
 • Vaj Salvia Sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni xhelin BoneControl në zonën e prekur dhe masazhoni butësisht;
 2. Përdoreni 3-4 herë në ditë;
 3. Pas përdorimit, shpëlajeni zonën e lëkurës ku keni aplikuar xhelin.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Dëshironi të blini BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shkodër?

Dëshironi të blini BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shkodër?Blej lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës - BoneControl me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi BoneControl në Shkodër per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme