Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Vlorë
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Vlorë

Shto një përmbledhje
Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Vlorë
 • Numri i artikullit: 18s
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-5 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Fërkoni xhel Nautubone në zonën e përflakur dhe masazhoni butë;
 2. Përdorni 3-4 herë në ditë;
 3. Shpëlajeni pas përdorimit.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve.

Dëshironi të blini Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Vlorë?

Dëshironi të blini Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Vlorë?Blej krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Nautubone në Vlorë per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme