Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Detonic - ilaç për peshën në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/693_0.jpg
Detonic - ilaç për peshën në Shqipëri
 • Numri i artikullit: amm
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Fruta e murrizit;
 • Ekstrakt fara kungulli;
 • Lemongras;
 • Ekstrakt kërpudha thupër Chaga.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni një kapsulë në mëngjes dhe në mbrëmje;
 2. Pas vaktit;
 3. Pini me ujë të pastër;
 4. Kursi - 15-20 ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: BERNADETTE;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Dëshironi të blini Detonic - ilaç për peshën me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?

Dëshironi të blini Detonic - ilaç për peshën me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?Blej ilaç për peshën - Detonic me një çmim të volitshëm: 4990 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Detonic në Shqipëri per: 4990 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme