Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Elbasan
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diet Lite - koktej dobësimi në Elbasan

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/2213_0.jpg
Diet Lite - koktej dobësimi në Elbasan
Diet Lite - koktej dobësimi në Elbasan
 • Numri i artikullit: b4l
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-5 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Proteina e bizeles;
 • Kakao pluhur;
 • Proteina organike;
 • oriz kaf;
 • Aromatizues (çokollatë);
 • ModCardTM (karbohidrate të përziera;
 • Krundet e tërshërës;
 • Quinoa organike;
 • Amarant organik;
 • Hikërror organik;
 • Ekstrakt i thatë i spirulinës;
 • Ëmbëlsuesit (glikozidet sukralozë dhe steviol);
 • Klorid sodium.

Mënyra e aplikimit

 1. 1 qese 20 minuta para ngrënies;
 2. Shkrihet në 200 ml ujë;
 3. Në mëngjes dhe në mbrëmje.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Neturelle;
 • Indikacionet për përdorim: humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: koktej për përzierje;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Vëllimi: 12 g;
 • Shuma në një paketë: 10 copë;
 • Paketimi: Kuti kartoni.

Dëshironi të blini Diet Lite - koktej dobësimi me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Elbasan?

Dëshironi të blini Diet Lite - koktej dobësimi me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Elbasan?Blej koktej dobësimi - Diet Lite me një çmim të volitshëm: 4500 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi Diet Lite në Elbasan per: 4500 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme