Pro Pharm Store - dyqan i produkteve natyrore shëndetësore në Shqipëri | Transporti i shpejtë 🚚 Çmim i ulur për të gjithë gamën 📉 Vlerësime nga blerësit e vërtetë 💭 Pro Pharm Store - kjo është një shans për të blerë produkte natyrore cilësore me një çmim të volitshëm
Përzgjedhja e qytetit
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

EasySlim - Çaj hollimi në Shqipëri

5 5 1 5
Shto një përmbledhje
https://propharmstore.space/uploads/964_0.jpg
EasySlim - Çaj hollimi në Shqipëri
 • Numri i artikullit: w6h
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit: 2-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kim;
 • Lule kamomili;
 • Fruta e koprës;
 • Leh kore,;
 • Fruti i bredhit;
 • Rrënja e jamballit;
 • Sanë me gjethe.

Mënyra e aplikimit

 1. Pini çaj dy ose më shumë herë në ditë;
 2. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje para gjumit;
 3. Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: një pije;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve.

Dëshironi të blini EasySlim - Çaj hollimi me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?

Dëshironi të blini EasySlim - Çaj hollimi me një çmim të volitshëm me dorëzimin në Shqipëri?Blej Çaj hollimi - EasySlim me një çmim të volitshëm: 4800 ALL në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Pro Pharm Store. Telefononi EasySlim në Shqipëri per: 4800 ALL dorëzimi është i mundur në një faqe në internet të specializuar për produkte natyrore Pro Pharm Store.

Rishikimet e produkteve

Nuk ka komente. Shqyrtimi juaj mund të jetë i pari

Shtoni komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme